Başlığım

Feribotlar Sefere Başladı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılarak Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen 2 adet feribot yakında seferlere başlayacak.

Feribotlar Sefere Başladı
Feribotlar Sefere Başladı admins
Bu içerik 1139 kez okundu.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Mayıs ayında yapımı tamamlanarak suya indirilen feribotların Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne devir-teslim işlemlerinin tamamlandığı bildirildi.
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından 2 ay süresince deneme seyirleri yapılan feribotların kısa bir süre içerisinde seferlerine başlayacağı kaydedildi.
Baraj üzerinde konforlu yolculuk
Battalgazi ve Aslantepe isimli feribotlar her türlü konfora sahip. Birisi 30 araç 100 yolcu, birisi de 30 araç 50 yolcu kapasiteli olan feribotlar, yolcuların rahatlığı için her türlü konfora sahip. 36 metre boyunda, 13 metre eninde ve 1.9 metre draft’a sahip olan feribotlar, klima sistemi, engelli kullanımına uygun, büfe ve diğer sosyal donatılara sahip bulunuyor.
 

Feribotlar Seferlere Başlıyor Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı feribot Mayıs klima sistemi engelli Battalgazi Aslantepe Feribotlar Sefere Başladı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi