Başlığım

Pütürgede Çarşı İftarı Programı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ‘Çarşı İftarı’ programı kapsamında Pütürge ilçesindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Pütürgede Çarşı İftarı Programı
Pütürgede Çarşı İftarı Programı admins
Bu içerik 953 kez okundu.

Pütürge’de düzenlenen iftar yemeğine, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Pütürge Kaymakamı Osman Doğramacı, Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ve Pütürge protokolü ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Polat:   Çok güzel hizmetler yapılıyor

Pütürge’de düzenlenen iftar programından dolayı memnuniyetini dile getiren Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın Pütürge’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu sene Pütürge’de ciddi çalışmalar var. İnşallah daha güzel hizmetler Pütürge’mize yapılacaktır” dedi.

Çakır: Ramazanları dolu dolu yaşamak gerekiyor

Çarşı İftarı programlarında kendilerini yalnız bırakmadıkları için Pütürgelilere teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Ramazan, çok güzel ve özel aydır. Bu ayları iyi değerlendirmek dolu dolu yaşamak gerekiyor. Ramazan rahmet, bereket ve mağfiret ayıdır. Bunu fırsata dönüştürmemiz gerekiyor. Bugün burada hep birlikte iftar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz merkezde olduğu kadar ilçelerimizde de iftar etmeye gayret gösteriyoruz. Buradaki temel amaç bir arada olmak, bir sofrayı paylaşmaktı” şeklinde konuştu.  

Doğramacı: Birlik ve beraberliğimizi gösterdik

Pütürge halkı olarak birlik ve beraberlik içerisinde düzenlenen iftar programına katıldıklarını belirten Pütürge Kaymakamı Osman Doğramacı ise “İftar yemeğine birlik ve beraberlik içerisinde hepimiz katıldık, Pütürge olarak birlik ve beraberliğimizi gösterdik.  Pütürge Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak büyükşehir belediyemize ve diğer katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi.

Şahin: Birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun

Pütürge’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin de yaptığı konuşmada özetle; “Biz Pütürge’ye ne zaman gelsek her zaman bizi bağrınıza bastınız. Bizleri bugün bir araya getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah birliğimizin, dirliğimizi daim eylesin, aramıza nifak sokmak isteyenlere fırsat vermesin. Bu iftar programında emeği geçen bütün kardeşlerime ve Pütürge halkına teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Şimdiden Kadir gecenizi en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.  

Çalık: Rabbim yaşanan zulümlere son versin

Son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise yaptığı konuşmada, “Ramazanın rahmeti, bereketi, muhabbeti ve kardeşliği hepimizin üzerine olsun. İnşallah vatanımızın birliği dirliği hiç bozulmasın. Bu mübarek ramazan, sağlık ve sıhhatle bizi bayramlara ulaştırsın. Başta Ortadoğu’da olmak üzere yaşanan zulümlere Yüce Rabbim son versin inşallah” şeklinde konuştu.

 

Pütürgede Çarşı İftarı Programı Ahmet Çakır Pütürge Osman Doğramacı Öznur Çalık Mehmet Polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi