Başlığım

Vali Kamçı Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı

Vali Kamçı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Malatya Huzurevini ziyaret ederek iftar yemeğinde orucunu huzurevi sakinleri ile birlikte açtı.

Vali Kamçı Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı
Vali Kamçı Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı admins
Bu içerik 1141 kez okundu.

İftar yemeğine Vali Kamçı ile birlikte Vali Yardımcıları Ahmet Sait Kurnaz ve Abdül Kadir Duran’da katıldılar. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar, Huzurevi yöneticisi ile çalışanları ve Huzurevi sakinleri tarafından karşılanan Vali Kamçı Huzurevi sakinleri ile tek tek görüşerek Ramazan Ayının bu güzel ve manevi ortamında kendileri ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
 Vali Kamçı, "Huzur evi sakinlerimizle her fırsatta bir araya gelmeye çaba gösterdiklerini, huzur içinde yaşlılıklarını geçirmeleri için devletimizin bütün imkânlarını kendilerine sunmaktayız" dedi.
 Vali Kamçı, İftar yemeği öncesi Huzurevi sakini ve hobi olarak fotoğrafçılıkla uğraşan Abdullah Ağan’ la da sohbet ettikten sonra Ağan’ dan fotoğraf makinesini alarak Ağan’ ın fotoğrafını çekti.

İftar sonrası huzurevi sakinleri ile bir araya gelip çay içip bol bol sohbet eden Vali Kamçı onların isteklerini geri çevirmeyerek hepsi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.      

Vali Kamçı Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı Ahmet Sait Kurnaz Abdül Kadir Duran Oktay Taş Cevdet Tatar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi