Başlığım

Ramazan Bayram Namazı için Gedik Namazgâh’ta Düzenleme

Yeşilyurt Belediyesi Ramazan Bayram Namazı için Gedik Namazgâh’ta Düzenleme Yapıyor

Ramazan Bayram Namazı için Gedik Namazgâh’ta Düzenleme
Ramazan Bayram Namazı için Gedik Namazgâh’ta Düzenleme adminf
Bu içerik 1158 kez okundu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Gedik Mahallesinde vatandaşların Bayram namazını kıldıkları Namazgâh alanının temizlenmesi ve düzenlenmesi ile ilgili çalışmalarını Başkan Yardımcılarından Mehmet Çınar ve İŞGEM Müdür Mehmet Karaman ile birlikte yerinde inceledi.
Belediye olarak vatandaşların huzurlu bir şekilde Ramazan Bayramını yaşamaları için tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Polat, “Âlemlerin Efendisi Hz. Muhammed ( S.A.V. ) Hadisi Şerifinde buyurduğu gibi “ Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtulmak olan” Mübarek Ramazan Ayının artık son günlerini yaşamaktayız. Cenab-ı Allah bir aylık orucun ardından kullarını Bayramla mükâfatlandırıyor. Bayramı Bayram tadında yaşamayı, ümmetin özgür olduğu, mazlumların çektiği sıkıntıların sona erdiği nice Bayramları yaşamayı Rabbim bize nasip etsin. Yeşilyurt Belediyesi olarak Bayrama az bir zaman kala çalışmalarımızı yoğunlaştırdık, halkımızın huzur ve güven içerisinde Bayram yaşamaları için gerekli tedbirleri alıyoruz. Gedik Mahallemizde vatandaşlarımızla hep birlikte Bayram namazını kıldığımız Namazgâh’ı daha güzel hale kavuşturmak için çalışıyoruz. Ekiplerimiz bu alanın yollarını ve namaz kılınan yerin düzeltilmesine yönelik bakım çalışmalarını devam ettiriyor. Buradaki yenileme çalışmalarını Arefe günü bitirip, inşallah Bayram namazına hazır hale getireceğiz “ dedi.

 

Ramazan Bayram Namazı için Gedik Namazgâh’ta Düzenleme Hacı Uğur Polat Gedik Mahallesi Mehmet Çınar İŞGEM Mehmet Karaman
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi