Başlığım

Karakavak Bölgesine Gençlik Merkezi ve Park Yapılıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar ile birlikte Karakavak Bölgesine yaptırılacak olan “Gençlik Merkezi ve Park” alanındaki çalışmaları yerinde inceledi.

Karakavak Bölgesine Gençlik Merkezi ve Park Yapılıyor
Karakavak Bölgesine Gençlik Merkezi ve Park Yapılıyor admins
Bu içerik 1264 kez okundu.

Her yaştan vatandaşların faydalanabilecekleri “Gençlik Merkezi ve Park” projesine ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Polat, “2015 yılı hizmet takviminde yer alan üç adet büyük park içerisinde yer alan “Yeşil Konak”lar tarzı gençlik merkezlerinin ihalesini yapmıştık. Alt yapı ve teknik analizler ile uzman ekiplerimizin detaylı raporlarından sonra karakavak bölgemizdeki ziraat caddesinde belirlenen alana çocukların, gençlerin ve bayanlarımızın faydalanabilecekleri “Gençlik Merkezi ve Park” yapımına başladık. Karakavak Bölgemizdeki beklentilere cevap verecek şekilde projelendirilen Gençlik Merkezi ve Park’ın yapılacağı alan üzerinde kazı işlemlerimiz devam ediyor. Üç dönüm alan üzerine yapılacak olan Parkın içerisinde gençlerimizin çeşitli aktivitelerini yapabilecekleri gençlik merkezini inşa edeceğiz. Bu hizmet binasının çevresindeki alanda çocuk oyun grupları, oturma grupları, spor aletleri, pergolalar ve bitki labirentlerini yerleştireceğiz. Modern bir görünüme hakim olacak parkımızın etrafında bisiklet ve yürüyüş yolları olacak. Parkımızın çevresi aydınlatma aletleriyle donatılacak. Temelini attığımız parkı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açacağız” dedi. 

Karakavak Bölgesine Gençlik Merkezi ve Park Yapılıyor Hacı Uğur Polat Mehmet Çınar Gençlik Merkezi ve Park Yeşil Konak Karakavak
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi