Başlığım

Sankon Genel Başkanı Atasoy Vali Kamçı’yı Ziyaret Etti

Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Vali Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

Sankon Genel Başkanı Atasoy Vali Kamçı’yı Ziyaret Etti
Sankon Genel Başkanı Atasoy Vali Kamçı’yı Ziyaret Etti admins
Bu içerik 1173 kez okundu.

Merkezi Ankara’da bulunan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Atasoy, Vali Kamçı’yı makamında ziyaret ederek kabullerinden dolayı kendisine teşekkür edip konfederasyonun faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Malatya’ya, Konfederasyonun ilimizde de yapılanması amacı ile geldiğini belirten Atasoy gittiği illerde ilk olarak ilin Valisini ziyaret ettiğini, konfederasyonları hakkında bilgi verdiğini ve faaliyetlerinde kendilerinden destek talep ettiğini belirterek kendisini kabullerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Malatya’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Atasoy, konfederasyonlarıyla ilgili detaylı bilgi verirken yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da teşkilatlarının bulunduğunu ifade ederek Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da da teşkilatlanmaya çalıştıklarını, ilimizde de bu amaçla bulunduğunu ve Malatya teşkilatına ilişkin çalışmalar yürüteceğini dile getirdi.

 Vali Kamçı’da kendilerini ilimizde görmekten duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti belirterek, İlimizde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde kadınlarımızın daha fazla iş hayatına atılması temennisinde bulundu. İlimizde de teşkilatlanmalarının bu yönde yararlı olacağını belirterek yurt içinde ve yurt dışındaki çalışmalarında başarılar diledi.

Sankon Genel Başkanı Atasoy Vali Kamçı’yı Ziyaret Etti Nezaket Emine Atasoy Vali Kamçı Sanayici İş Kadınları İş Adamları Konfederasyonu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi