Başlığım

Turgut Özal Bulvarı ile Tevfik Temelli Caddesi Bağlantı Yolu Açılıyor

Malatya’daki trafik yoğunluğunu azaltmak ve ulaşımı kolaylaştırmak için kendi hizmet bölgesi sınırları içerisinde alternatif yol güzergâhları oluşturmaya önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Şeyhbayram mahallesinde devam eden Turgut Özal Bulvarı İle Tevfik Temelli Caddesi Bağlantı Yolu yol açma çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Turgut Özal Bulvarı ile Tevfik Temelli Caddesi Bağlantı Yolu Açılıyor
Turgut Özal Bulvarı ile Tevfik Temelli Caddesi Bağlantı Yolu Açılıyor adminf
Bu içerik 1301 kez okundu.

Polat, “Yeni Yolların Açılması Konusundaki Hassasiyetimiz, Artarak Devam Edecektir”
Belediye olarak yol açma hizmetlerine ayrı bir önem verdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Polat, “İnsanlık tarihi boyunca medeniyetlerin kurulmasına ve yaşanan gelişmelere yollar şahitlik etmiştir. Her geçen gün büyüyen, gelişen ve nüfus yoğunluğu artan Malatya’da kendi hizmet bölgemiz içerisindeki ulaşımı daha kolay hale getirecek yeni yolların açılması konusundaki hassasiyetimiz, artarak devam edecektir” dedi.
Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Polat, “Belediyemiz sınırları içerisindeki cadde ve sokakların modern bir görüntüye kavuşmasını sağlayarak, halkımızın ulaşımını kolaylaştıracak yeni yol açma çalışmalarına ayrı bir önem veriyoruz. Belirli bir program dâhilinde devam eden yol açma çalışmalarında ortaya koyduğumuz hedefleri hayata geçiriyoruz. Bir yandan yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürürken diğer yandan açılan yollardaki enkazların bedellerini ödeyip kamulaştırılmasını sağlıyoruz. ŞeyhBayram mahallemizde 100 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki imar yolumuz Turgut Özal Bulvarı İle Tevfik Temelli Caddesi arasında bağlantıyı sağlayacağı için önemli bir güzergâh olarak görüyoruz. Rabia Parkımızın yan tarafındaki bu yolda iki evin kamulaştırılması sağladıktan sonra ekiplerimiz bugünden itibaren yıkım işlerine başladı. Yıkım işlemlerinin bitmesinden sonra ekiplerimiz yol açma çalışmalarına hız verecekler. Bu yolun devamında yine kamulaştıracağımız yerler var, bunlarında işlemlerini kısa sürede tamamlayıp Turgut Özal Bulvarı İle Tevfik Temelli Caddesi arasındaki bağlantıyı sağlayacak olan yolumuzu halkımızın hizmetine açacağız. Buradaki çalışmaları sürdüren ekiplerimize ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.


 

Turgut Özal Bulvarı ile Tevfik Temelli Caddesi Bağlantı Yolu Açılıyor Turgut Özal Bulvarı Tevfik Temelli Caddesi Hacı Uğur Polat Şeyhbayram mahallesi Turgut Özal
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi