Başlığım

Esenlik’den 2015 yılında 99 adet Hediye

Geleneksel kampanyada bu yıl Esenlik yine onlarca hediye kazandıracak. 01 Ağustos 29 Ekim tarihleri arasını kapsayacak kampanyada 14 adet otomobil ile birlikte 17’şer adet buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektirikli süpürge ve bisiklet toplamda 99 adet hediye müşterilerimize dağıtılacak.

Esenlik’den 2015 yılında 99 adet Hediye
Esenlik’den 2015 yılında 99 adet Hediye adminf
Bu içerik 1184 kez okundu.

‘Esenlik’in ilk önceliği kazandığını müşterisiyle paylaşmaktır’

Önceliklerimiz arasında müşterilerimiz ile kazandığını paylaşmak olduğunu dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Esenlik her yıl çok güzel kampanyalar yapıyor. Geçen yıl Esenlik kazandırıyor adıyla kampanyamızı düzenlemiştik. 2015 yılında Ya çıkarsa ? ismiyle kampanyamız 1 ağustos itibariyle tüm marketlerimizde başladı. Malatya’da 30 TL Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan’da 20 TL alışveriş yapan herkes bir kupon hak etmektedir. Geçen yıllar biraz daha rakam üstteydi müşterilerimize daha fazla fırsat verelim diye bu yıl kampanyanın rakamını da Malatya’daki marketlerimizde 30 TL, bölge marketlerimizde 20 TL’ye indirdik. Şimdiden kupon alan tüm müşterilerimize şans diliyorum. Bu yıl 14 tane otomobil ile birlikte buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektirikli süpürge ve bisiklet olmak üzere toplam 99 adet hediye dağıtacağız. Malatya’da 3 ayrı Kahramanmaraş, Elbistan ve Gölbaşı’nda 2 ayrı çekiliş ile hediyelerimizi müşterilerimize dağıtacağız.

 

 

Esenlik’in bölgesel bir marka olduğunun en güzel ifadelerinden bir tanesi bu. Bu heyecan sadece Malatya’da yaşanmıyor, Gölbaş’ında, Elbistan’da ve  Kahramanmaraş’ta yaşanıyor. Kampanyalar bölgemize çok güzel bir enerji yaşatmakta. Esenlik’in felsefesinde karcılık yoktur, Esenlik karı kanaatte bilir ve kanaatle elde ettiği o karıda müşterisiyle paylaşmayı kendine bir vazife olarak görür. Birçok fırsatı içinde barındıran bu kampanyanın müşterilerimizin yüzünü güldüreceğini düşünüyorum. Kesinlikle çıkmaz olarak bakmasınlar, müşterilerimiz biz çok kez özellikle otomobil çıkan müşterilerimizden biz bunları çok duyduk, çıkmayacağına inanıyor ama öyle tevafuklar yaşadık ki çoğu müşterimize de otomobil ve hediyeler çıktı. Onun için diyoruz ki kesinlikle çıkmaz demeyin belki de sıra sizde. Kampanyamızın tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum’ ifadelerini kullandı.
 

 

 

Esenlik’den 2015 yılında 99 adet Hediye otomobil buzdolabı led tv bulaşık makinesi elektirikli süpürge bisiklet Esenlik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi