Başlığım

Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos Ayı Toplantısını Yaptı

Battalgazi Belediyesi Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşüldü.

Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos Ayı Toplantısını Yaptı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos Ayı Toplantısını Yaptı adminf
Bu içerik 1036 kez okundu.

Toplantı Başkanlaığını yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,açılış konuşmasında," İçinde bulunduğumuz süreç sıkıntılı bir süreç. Ülkemiz ve dünya konjüktürü açısından, Türkiyenin jeopolitik durumu açısından dikkat çeken bir süreç. Ağustos ayı meclis toplantımızı açarken şunu belirtmek istiyorum. Ülkemiz bu tür badirelerle çok karşılaşmıştır. Geçmiştede bunun örnekleri çokça yaşandı. Allaha şükür hepsininde üstesinden geldik, başarıyla çıktık. Bu sıkıntılarıda başarıyla geçeceğiz. Ama terörü de Meclis adına tel’in etmek istiyorum. Askerimize ve polisimize sıkılan her kurşunu nefretle kınadığımıda belirtmek istiyorum. Ülkemiz Cumhuriyetin ilk yıllarında çok daha büyük sıkıntıları bertaraf etmiştir. İnşallah bunuda bertaraf edecektir diye düşünüyorum. "dedi.
Battalgazi Belediyesi Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısı, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapılan toplantıda, ilk olarak saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Toplantıda, imar ile ilgili bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu görüşü doğrultusunda kabul edilirken, bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu’na havale edildi, bazıları ertelendi.Toplantıda daha sonra, Battalgazi Belediyesi sınırları içerisinde olan içkili yerlerin alan tesbiti için Hukuk-İmar ve Çevre komisyonlarına havale edildi.Toplantıda ayrıca, Battalgazi Belediyesi memur ve sözleşmeli personel için performans değerlendirme yönetmeliği ile ilgili gündem maddesi ise, Hukuk Komisyonu’na havale edildi. Ayrıca  silahtar Mustafa Paşa Kervansaray 'da yapılacak organizasyonlar ile ilgili ücret belirlenmesi için plan bütçe komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.
 

Battalgazi Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısını Yaptı Selahattin Gürkan Ağustos ayı silahtar Mustafa Paşa Kervansaray İmar Komisyonu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi