Başlığım

Milli Takım Kampında 4 Malatyalı Sporcu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından, genç yeteneklerin Milli forma altında yarışmalarını sağlamak adına düzenlediği milli takımlar kampı Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliğinde Malatya’da gerçekleştiriliyor.

Milli Takım Kampında 4 Malatyalı Sporcu
Milli Takım Kampında 4 Malatyalı Sporcu adminf
Bu içerik 1087 kez okundu.

Malatya Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımı antrenörleri nezaretinde 15 gün boyunca Malatya’da sıkı bir kamp dönemi geçiren milli takımda Malatya’mızı Alican Şeker, Arda Mecit Genç, Uğur Bayer, Eray Akbaş temsil ediyor. Kampta toplam 37 sporcu bulunuyor.

Masa Tenisi Yıldız Kız-Erkek Milli Takım kampını ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şefik Şengün, antrenmanı izleyip, sporculara moral verdi. Ziyarete, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar ile Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Mert de katıldılar.

Masa Tenisi Baş Antrenörü Ömer Tekin’den, kampla ilgili bilgiler alan Başkanvekili Şefik Şengün, Malatya’nın sporun her branşında başarılı sporcular yetiştirdiğini, Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün birçok branşta Malatya’yı temsil ettiğini söyledi.

Masa Tenisinde Malatya’nın Süper Lig’de olduğunu belirten Baş antrenör Tekin, “Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzün kız ve erkek takımlarımız süper ligde mücadele ediyor. Birçok oyuncumuzu da milli takıma gönderdik. Başarılı sporcuların yetişmesi bizleri de mutlu ediyor. Bize bu desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şefik Şengün ile Genel sekreter yardımcısı Zeki Sarılar antrenman sonunda kampa katılan sporcu ve antrenörlere çeşitli hediyeler dağıttılar.


 

Milli Takım Kampında 4 Malatyalı Sporcu Türkiye Masa Tenisi Zeki Sarılar Mehmet Mert Şefik Şengün Ömer Tekin Alican Şeker Arda Mecit Genç Uğur Bayer Eray Akbaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi