Başlığım

Battalgazi Belediyesi, 46 Sokakta Eş Zamanlı Çalışma Başlattı

Battalgazi Belediyesi, 2015 yılı yatırım programı kapsamında eş zamanlı kaldırım yenileme, kilit taş ve asfalt çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında 10 mahallede 46 sokağın yenilenmesi, kilit taş döşeme çalışması ve asfaltı yapılacak.

Battalgazi Belediyesi, 46 Sokakta Eş Zamanlı Çalışma Başlattı
Battalgazi Belediyesi, 46 Sokakta Eş Zamanlı Çalışma Başlattı adminf
Bu içerik 1087 kez okundu.

 Battalgazi Belediyesi 2015 yılı yatırım programı kapsamında ilçe sınırları dahilinde bulunan İsmetiye, Kavaklıbağ, Şıkşık, Niyazi, Şifa, Büyük Mustafa Paşa, Aslanbey, Hamidiye, İzzetiye ve Yıldıztepe mahallelerinde bulunan toplam 46 sokakta eş zamanlı olarak kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 2015 yılı yatırım programı kapsamında 10 mahalle ve 46 sokakta 3 bin 300 ton sıcak asfalt, 41 bin 880 m2 kilit taşı, 25 bin 630 m2 kumlamalı parke kaldırım, 18 bin 535 metre bordür ve 15 bin 544 metre yağmur oluğu döşemesi gerçekleştirilecek. Battalgazi Belediyesi tarafından 2015 yılı yatırım programı kapsamında başlattığı eş zamanlı kaldırım yenileme, kilit taş ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yetkililerden bilgiler aldı. Başkan Gürkan’ın çalışmaları yerinde denetlediği Tahtalı Minare Camii Sokağı’nda, çalışmalar aralıksız devam ediyor. Başkan Gürkan, Battalgazi Belediyesi olarak 10 mahallede 46 sokakta çalışmaların devam ettiğini belirterek, çalışmaların tamamlanması ile çalışmaların sürdüğü sokakların modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.

 

Battalgazi Belediyesi 46 Sokakta Eş Zamanlı Çalışma Başlattı İsmetiye Kavaklıbağ Şıkşık Niyazi Şifa Büyük Mustafa Paşa Aslanbey Hamidiye İzzetiye Yıldıztepe Tahtalı Minare Camii
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi