Başlığım

Muhtar ve İmamlara Yangın Eğitimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya genelinde ilçeler bazında başlatılan yangın ve deprem eğitimleri devam ediyor.

Muhtar ve İmamlara Yangın Eğitimi
Muhtar ve İmamlara Yangın Eğitimi adminf
Bu içerik 1149 kez okundu.

İlki Kale ilçesi’nde düzenlenen yangın ve deprem eğitimi, merkez Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde devam etti. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde görevli imamlar ile Battalgazi İlçesi muhtarlarına ayrı ayrı eğitimler verildi.
300 imam katıldı
İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda ayrı ayrı verilen eğitime, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde Cami ve Kur’an Kursunda görevli 300 dolayında imam katıldı. Eğitim sırasında katılımcılara; depremler, yangın bilgisi, yangın çeşitleri ve müdahale yöntemleri ile bilgiler verildi. Katılımcılara ayrıca eğitici özellikli boyama kitapçığı, el broşürü ile yangından korunma el kitapçığı hediye edildi.
Battalgazi ilçesi muhtarlarına eğitim
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Battalgazi İlçesi mahalle muhtarlarına da eğitim verildi. Kongre ve Kültür Merkezi’nde verilen eğitime ise 82 mahalle muhtarı katılırken, muhtarlara da yangınla ilgili konular anlatılarak, kitapçık ve broşürler dağıtıldı. 

Muhtar ve İmamlara Yangın Eğitimi imam muhtar Cami Kur’an Kursu Kongre ve Kültür Merkezi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi