Başlığım

Halep Caddesi’nin İçme Suyu Hatları Yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Aslanbey Mahallesi Halep Caddesi’nde yaşayan vatandaşların nitelikli suya kavuşması için ömrünü tamamlamış ve sürekli arıza çıkaran içme suyu hatlarını yeniliyor.

Halep Caddesi’nin İçme Suyu Hatları Yenileniyor
Halep Caddesi’nin İçme Suyu Hatları Yenileniyor admins
Bu içerik 1112 kez okundu.

Çalışmaları yerinde inceleyen MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ’nin Malatya genelinde altyapı atağı başlattığını kaydederek, “MASKİ şuan Malatya’nın her bölgesinde çalışmalarına devam ediyor. Özellikle vatandaşların nitelikli suya kavuşması için ömrünü tamamlamış ve sürekli arıza çıkaran içme suyu hatlarını yeniliyoruz. 80’li yıllarda yapılmış olan PİK ve PVC boruları 100 yıllık ömrü olan DUKDİL borularla değiştiriyoruz. Vatandaşlarımız bundan sonra yeni borulardan sularını içecekler. Halep Caddesi’nde 1.781 metre içmesuyu yenileme hattının yanı sıra 85 adet binamızın da bağlantısını yeniliyoruz. 2 hafta içerisinde işi tamamlamış olacağız” diye konuştu.
Dr. Özdemir: Yatırımlar Artarak Devam Edecek
Malatyalıların gelecek 50 yıllını planladıklarını kaydeden Dr. Özdemir, MASKİ hizmetlerinde önceliklerinin her zaman insan olduğunu belirterek, “Malatyalıların daha nitelikli içme suyuna kavuşması için söz konusu çalışmalar ihtiyaç olan her bölgede yapılacak. MASKİ, acil ve öncelik sırasına göre yatırımlarını gerçekleştiriyor. Hizmetlerimiz kentin en ücra köşesine kadar ulaşacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hedefimiz, Malatya merkezde gerçekleştirdiğimiz alt yapı modelini ilçelerimizde de uygulamak. Genel Müdürlük olarak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’ın çizdiği vizyon doğrultusunda vatandaşlarımıza daha hızlı ve daha etkin hizmet vermek için çalışıyoruz. Verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum" dedi

Halep Caddesi’nin İçme Suyu Hatları Yenileniyor MASKİ Halep Caddesi Özgür Özdemir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi