Başlığım

Büyükşehir’in ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Toplantıları Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet kalitesinin daha da arttırılması amacıyla Nisan ayında başlatılan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Büyükşehir’in ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Toplantıları Devam Ediyor
Büyükşehir’in ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Toplantıları Devam Ediyor adminf
Bu içerik 1612 kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kalite Yönetim Sistemi çalışmasına, Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıklarında görevli personeller katılıyor.
Özel bir firma tarafından verilen Kalite Yönetim çalışmasının son  toplantısına, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan başkanlık etti.
Kalite Yönetim Sistemi ile olumlu bir sürecin başladığını ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, "Büyükşehir Belediyesi olarak biz ne kadar başarılı olursak bu bizim kişisel ve bilimsel itibarımızı arttırdığı gibi toplumsal itibarımızı da artırır. Bu çok büyük ve yönetimi kolay olmayan bir organizasyon. Bunu hep birlikte yapacağız. Hepimiz bir dişlinin çarkları gibiyiz. Her bir dişli sürece katıldığında çok daha büyük işler yapacağımıza inanıyorum. Olumlu bir sürecin başladığını düşünüyorum. Farklı alanlarda çalışmalarımız devam edecek. Biz hizmette minimum enerjiyle maksimum kaliteyi yakalayacağız" dedi.

 

Büyükşehir’in ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Toplantıları Devam Ediyor Ercan Turan Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ISO 9001
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi