Başlığım

Altın Kayısı Satranç Turnuvası Salı Günü Başlıyor

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen 3. Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Turnuvası, 25 Ağustos Salı günü başlıyor.

Altın Kayısı Satranç Turnuvası Salı Günü Başlıyor
Altın Kayısı Satranç Turnuvası Salı Günü Başlıyor adminf
Bu içerik 1270 kez okundu.

Turnuva 4 kategoride yapılacak
Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Satranç Turnuvası 4 kategoride yapılacak.
2014-2015 sezon vizeli TSF sporcu lisansına sahip tüm sporcular ile FIDE ID numarasına sahip yabancı sporcuların katılabileceği yarışmanın A kategorisinde, 1700 Maximum Rating puanı olanlar, B kategorisinde, 1700 Maximum Ratingin altında puanı olanlar, C kategorisinde 10-11-12 yaşında olanlar, D kategorisinde ise 7-8-9 yaşında olan sporcular yarışacak.
35 bin TL nakit ödül
3. Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nda A ve B Kategorilerinde yarışanlara toplamda 35 bin TL civarında nakit ödül dağıtılacak. C ve D kategorilerinde yarışanlara ise teknolojik cihaz ödülü verilecek. A kategorisinde 1’nciye 4 bin, B kategorisinde 1’nciye bin TL ödül, C ve D kategorisi 1’ncilerine ise Laptop verilecek.
Sporseverler davet edildi
25-30 Ağustos tarihleri arasında Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Uluslar arası Altın Kayısı Satranç turnuvası’na başta sporseverler olmak üzere herkesin davetli olduğu belirtildi.

 

Altın Kayısı Satranç Turnuvası Salı Günü Başlıyor Türkiye Satranç Federasyonu TSF FIDE ID Maximum Rating Atatürk Kapalı Spor Salonu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi