Başlığım

3 ayrı mahallede 4 çeşme yapıldı

Arguvan Belediyesi tarafından Ermişli Mahallesinde bulunan ve 1952 yılında yaptırılan tarihi çeşmenin onarımı ve bakımı gerçekleştirilirken Çayırlı Mahallesinde ise mezarlıkta çeşmenin olmaması sebebi ile çeşme yapılırken, Çavuş Mahallesi mezarlığında ise iki ayrı noktaya çeşme yaptırılarak hizmete sunuldu.

3 ayrı mahallede 4 çeşme yapıldı
3 ayrı mahallede 4 çeşme yapıldı adminf
Bu içerik 1019 kez okundu.

Ermiş Mahallesi Muhtarı İsmail Kalender yaptığı açıklamada “Mahallemizde 1952 yılında yaptırılan çeşmemiz bakımsız bir halde idi. Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş’ın destekleri ile Arguvan Belediyesi tarafında çeşmemizin yeniden bakım ve onarımı gerçekleştirildi. Tarihi çeşmemizin bakımının yapılmış olmasından dolayı Belediye Başkanımız ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
Çayırlı Mahallesi ve mezarlığında ise çeşme yaptırılarak hizmete sunulurken Çavuş Mahallesi mezarlığında ise iki ayrı noktaya Kamber Genç ve Mustafa Özbay isimli hayırsever vatandaş ve Arguvan Belediyesi tarafından çeşme yaptırılarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.
 

3 ayrı mahallede 4 çeşme yapıldı Çavuş Mahallesi Mustafa Özbay Mehmet Kızıldaş Kamber Genç Arguvan Belediyesi İsmail Kalender
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi