Başlığım

Polat, Okullarımızın Eksikliklerini Gidermek İçin Üzerimize Düşen Sorumlulukları Yerine Getireceğiz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 2015-2016 Yılı Eğitim-Öğretim döneminin başlamasına az bir süre kala Başkan yardımcıları Mehmet Güner, Haydar Şahin ve Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ile okullarda incelemelerde bulundu.

Polat, Okullarımızın Eksikliklerini Gidermek İçin Üzerimize Düşen Sorumlulukları Yerine Getireceğiz
Polat, Okullarımızın Eksikliklerini Gidermek İçin Üzerimize Düşen Sorumlulukları Yerine Getireceğiz adminf
Bu içerik 925 kez okundu.

Eğitim hizmetlerine her zaman öncelik tanıyan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, eğitim hizmetlerinin kaliteli bir ortamda verilmesi için hizmet sınırları içerisindeki okulların yol ve çevre düzenlemeleri ile ilgili çalışmaları inceledi. Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Haydar Şahin’in ve Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdür Cemal Kalay ile birlikte okulların çevre düzenlemesi başta olmak üzere diğer eksiklerin giderilmesi için gereken talimatları verdi.
BAŞKAN POLAT, “EĞİTİM NE KADAR KALİTELİ OLURSA, GELECEĞİMİZDE O KADAR PARLAK OLUR”
Gençlerin güzel ve kaliteli ortamlarda eğitim alabilmesi için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz diyen Başkan Polat” Bizim her zaman önceliğimiz eğitimdir, çocuklarımızın sağlıklı, güzel ve kaliteli ortamlarda okuyabilmesi için üzerimiz düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz. Kaymakamlığımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımızla birlikte hareket ederek, çalışmalarımızı ortaklaşa sürdürüyoruz. Malatya ve Yeşilyurt’un eğitim alanında daha ileriye gitmesi için çaba sarf ediyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın kaliteli ve güzel ortamlarda eğitim görmesi bizim için büyük önem taşımaktadır, çünkü çocuklarımız ne kadar okur ve vasıflarını geliştirirlerse geleceğimizde o kadar parlak olur. Hizmet sınırlarımız içindeki okullarımızı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Başkan Yardımcılarımızla birlikte gezerek eksikleri yerinde tespit ettik, kısa sürede çözülmesi gereken sorunların aşılması için bizde elimizden geleni yapacağız” dedi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KALAY,”BAŞKANIMIZ BİZE GÜÇ VE DESTEK VERİYOR”
İlçe Milli Eğitim Müdür Cemal Kalay ise, Eğitime ciddi destek veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür ederek, “Okullarımızın açılmasına sayılı günler kaldı, Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımızla birlikte okullarımızın son durumunu inceliyoruz. Eğitim alanında bize her zaman destek ve güç veren Belediye Başkanımız, ilettiğimiz eksikliklerin giderilmesi konusunda da her zaman olduğu gibi yine elinden geleni yapıyor. Kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Polat Okullarımızın Eksikliklerini Gidermek İçin Üzerimize Düşen Sorumlulukları Yerine Getireceğiz Hacı Uğur Polat Mehmet Güner Haydar Şahin
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi