Başlığım

Akçadağ'a İnceleme ve İstişare Gezisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Akçadağ ilçesinde inceleme, bilgilendirme ve istişare çalışmalarında bulundu.

Akçadağ'a İnceleme ve İstişare Gezisi
Akçadağ'a İnceleme ve İstişare Gezisi adminf
Bu içerik 1141 kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt başkanlığında gerçekleştirilen programa Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi bünyesindeki şube müdürleri katıldı.

Aktarma istasyonu yeri belirlendi

Akçadağ  Kaymakamı ve Akçadağ Belediye Başkanının da ziyaret edildiği inceleme gezisinde önemli tespitlerde bulunuldu. İlçelerdeki işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının yanı sıra denetim konularında ilgili mevzuatlar anlatılırken, ihalesi yapılan ve yakında hizmete girecek olan Malatya Entegre Çevre Projesi kapsamında Akçadağ  ilçesine kurulacak olan  aktarma istasyonunun yer seçimleri de yapıldı.

Haşerelerin üreme yerleri olan durgun su ve diğer yerlerdeki larva kaynaklarının tespiti ve önlem alınması için Akçadağ Belediyesi tarafından alınması gereken tedbirlerin de görüşüldüğü gezide ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kütüphanelerde de İlçe Kaymakamları ile birlikte incelemeler yapıldı . Bozkurt: Toplantılarımız belirli  periyotlarla devam edecek

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt, belirli bir program dahilinde bütün ilçeleri gezerek inceleme, bilgilendirme ve istişarelerde bulunacaklarını söyledi. Bozkurt; “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda sorunların yerinde tespit edilmesi, bilgilendirme yapılması ve karşılıklı istişarelerde bulunulması amacıyla İlçelerimizi gezerek yetkililerle görüşüyoruz. Kaymakamlık ve İlçe Belediyeleri başta olmak üzere gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşerek, bilgilendirmenin yanı sıra istişarelerde bulunuyoruz. Bundan sonra şube müdürü arkadaşlarımızla birlikte her hafta ilçelerimize giderek, bu programlarımızı devam ettireceğiz” dedi.

 


 

Akçadağ'a İnceleme ve İstişare Gezisi Malatya Entegre Çevre Projesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi