Başlığım

Doğanşehir'e İnceleme ve İstişare Gezisi

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın talimatları doğrultusunda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı yetkilileri Doğanşehir ilçesinde inceleme, bilgilendirme ve istişare çalışmalarında bulundu. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt başkanlığında gerçekleştirilen programa, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi bünyesindeki şube müdürleri katıldı.

Doğanşehir'e İnceleme ve İstişare Gezisi
Doğanşehir'e İnceleme ve İstişare Gezisi adminf
Bu içerik 1227 kez okundu.

Aktarma istasyonu yeri belirlendi
Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük‘ün ziyaret edildiği inceleme gezisi sırasında önemli tespitlerde bulunuldu. İlçelerdeki işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının yanı sıra denetim konularında ilgili mevzuatlar anlatılırken, ihalesi yapılan ve yakında hizmete girecek olan Malatya Entegre Çevre Projesi kapsamında Doğanşehir ilçesine kurulacak olan aktarma istasyonunun yer seçimleri de yapıldı.
Haşerelerin üreme yerleri olan durgun su ve diğer yerlerdeki larva kaynaklarının tespiti ve önlem alınması için Doğanşehir Belediyesi tarafından alınması gereken tedbirlerin de görüşüldüğü gezide ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kütüphanelerde de incelemeler yapıldı .
Bozkurt: Toplantılarımız belirli periyotlarla devam edecek
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt, belirli bir program dahilinde bütün ilçeleri gezerek inceleme, bilgilendirme ve istişarelerde bulunacaklarını söyledi. Bozkurt; “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'ın talimatları doğrultusunda sorunların yerinde tespit edilmesi, bilgilendirme yapılması ve karşılıklı istişarelerde bulunulması amacıyla ilçelerimizi gezerek yetkililerle görüşüyoruz. Kaymakamlık ve İlçe Belediyeleri başta olmak üzere gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşerek, bilgilendirmenin yanı sıra istişarelerde bulunuyoruz. Şube Müdürlerimizle birlikte her hafta ilçelerimize giderek, bu programlarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

 

Doğanşehir'e İnceleme ve İstişare Gezisi Alican Bozkurt Malatya Entegre Çevre Projesi Doğanşehir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi