Başlığım

Polat, Önceliğimiz İnsan Odaklı Hizmet

Polat, “Hizmet üretirken birinci önceliğimiz insan odaklı hizmet anlayışıdır.Dualarını ve desteklerini aldığımız hemşerilerimizle istişareye önem veriyoruz” dedi.

Polat, Önceliğimiz İnsan Odaklı Hizmet
Polat, Önceliğimiz İnsan Odaklı Hizmet admins
Bu içerik 2737 kez okundu.


Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, her hafta Cuma günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” görüşmelerinde vatandaşların sorun ve taleplerini bizzat dinleyerek çözüm bulmaya çalışıyor. Oldukça sıcak ve samimi havada geçen görüşmelerde vatandaşlar, istek ve taleplerini Polat’a birinci elden ulaştırma imkânı buluyor.
İletişim ve diyaloğa büyük önem veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat, MAŞTİ karşısındaki hizmet binasında yapılan görüşmelerde vatandaşlarla yüz yüze görüşerek çözüm üretmeye çalışıyor.

POLAT, HER CUMA 100 KİŞİ İLE BİREBİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİYOR

Her cuma özel kalem müdürlüğü tarafından randevularla belirlenen görüşmelerde Polat, vatandaşlarıntalep, istek ve sıkıntılarını dinliyor. Halk günü görüşmelerinde ortalama 100’e yakın vatandaşla bire bir görüşen Başkan Polat, kendisine iletilen sorun ve sıkıntıları çözmek için gayret sarf ediyor. Başkan Polat,  7’den 70’e, genç, yaşlı, kadın, çocuk herkesle yapılan görüşmelerde samimi ve içten görüntüler ortaya çıkıyor.

POLAT, “VATANDAŞLARIMIZIN SORUNUNU KENDİ SORUNUMUZ OLARAK GÖRÜYORUZ”

Katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyeciliğin gerekliliği olan halkla sürekli iletişim gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmeyerek vatandaşlardan gelen istekleri dikkate alan Başkan Polat,  katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışından ödün vermeden çıktıkları hizmet yolunda belediye kapılarının tüm vatandaşlara açık olduğunu ifade etti.
 Vatandaşın sorunu bizim sorunumuzdur, ilkesinden yola çıkarak kendilerine iletilen her türlü sorun, istek ve talepleri,imkânları ölçüsünde çözmeye gayret gösterdiklerini belirten Polat, “Halk günü görüşmelerimizde halkımızla iç içe olmanın, onların sıkıntılarına çözüm üretmeninin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın sorununu kendi sorunumuz olarak görüyoruz ve yapılan görüşmelerde sıkıntıları çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet ettik, bundan sonrada aynı düşünce doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğiz. Belediyemizin kapıları bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer yandan da vatandaşlarımızın bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkânı buluyoruz. Belediye olarak, karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dâhil ederek, hizmet üretiyoruz” dedi.
Başkan Polat, “Hizmet üretirken birinci önceliğimiz insan odaklı hizmet anlayışıdır.Dualarını ve desteklerini aldığımız hemşerilerimizle istişareye önem veriyoruz.Vatandaşımızın sorununu ve isteğini öğrenip çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Halkımızla bir araya gelmeye ve onların düşüncelerini almaya devam edeceğiz” dedi.

 

Polat Önceliğimiz İnsan Odaklı Hizmet Hacı Uğur Polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi