Başlığım

Süs Havuzlarına Scada Sistemi Kurulacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan süs havuzları ile çeşmelerde temizlik ve bakım çalışmaları yapılıyor.

Süs Havuzlarına Scada Sistemi Kurulacak
Süs Havuzlarına Scada Sistemi Kurulacak admins
Bu içerik 2902 kez okundu.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler tarafından Malatya merkezde bulunan ve büyükşehir sorumluluğunda olan süs havuzları ile çeşmeler periyodik olarak temizleniyor, arızalı olanlarda da bakım ve tamirat yapılıyor.
Fen işleri Dairesi Başkanlığı Enerji Aydınlatma Müdürlüğü ekiplerİ tarafından haftalık olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında; öncelikle süs havuzlarının genel temizliği yapılıyor, ardından da havuzlar içerisinde yer alan aydınlatma sistemi kontrol edilerek gerekli müdahalelerde bulunuluyor.
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çeşmeler de yine periyodik olarak temizlenirken, özellikle musluk, lavabo ve giderlerinde sorun olan çeşmeler baştan sona elden geçirildikten sonra tekrar hizmete sunuluyor.
Öte yandan Enerji Aydınlatma Müdürlüğü teknik personelleri tarafından da havuzlarda uzaktan kumanda ve arıza tespiti amacıyla scada sistemi kurulumu çalışmalarına da başlandığı bildirildi.

 

Süs Havuzlarına Scada Sistemi Kurulacak musluk lavabo Enerji Aydınlatma Müdürlüğü scada sistemi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi