Başlığım

Yol Güzergâhında Bulunan Ağaçlar Budandı

Battalgazi Belediyesi tarafından yol güzergâhı Düzenlendi

Yol Güzergâhında Bulunan Ağaçlar Budandı
Yol Güzergâhında Bulunan Ağaçlar Budandı Ramazan Yavuz
Bu içerik 1739 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi tarafından yol güzergâhlarında bulunan ve sürücülerin görüş açısını engelleyen ağaçlarda budama çalışması yapıldı. Sürücüler, ağaçların budanmasının sürücüler için yerinde bir çalışma olduğunu ifade ettiler.

Battalgazi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yol güzergâhlarında bulunan ve sürücülerin görüş açısını engelleyen ağaçlarda budama çalışması yapıldı. Battalgazi ilçesine bağlı Eski Malatya bölgesi Dolamantepe-Bahçelievler feribot yolu güzergâhında yapılan budama çalışmaları ile ilgili sürücüler ve vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi. Sürücülerden Mikail Canbay, ağaçların budanması ile sürücüler için yol görüş açısının daha da genişlediğini belirterek, “Battalgazi Belediyesi çalışıyor. Yollara gelen ağaç dalları budanıyor. Yol kenarındaki ağaçların uzayan dalların kesilmesi işlemi yapılıyor. Yol kenarındaki ağaçların uzayan dalları araçlara zarar veriyordu. Sağ olsun belediye yetkilileri bu durumun önüne geçmek için budama çalışmalarına başladı. Başkanımız sağ olsun bize her konuda hizmet getirmek için çalışıyor. Biz ondan razıyız. Allah da ondan razı olsun” dedi.

 

Kerim Akdoğan isimli vatandaş ise, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Yolumuz dar ve ağaç dalları da yola geliyordu. Budama çalışmaları oldukça iyi oldu. Başkanımızdan Allah razı olsun. Yollarımız budanan ağaçlardan sonra daha da genişledi. Önceleri iki araç yan yana geçerken oldukça zorlanıyordu. Araç sahipleri ağaç dallarının yola uzanmasından dolayı zarar görüyordu. Sağ olsun yetkililer budama çalışmaları bu durumun önüne geçti. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” diye konuştu.

malatya selahattin gürkan Park Bahçeler Müdürlüğü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi