Başlığım

“Birliğimiz, Beraberliğimiz ve Kardeşliğimiz Aşura Tadında Olsun”

“Birliğimiz, Beraberliğimiz ve Kardeşliğimiz Aşura Tadında Olsun”

“Birliğimiz, Beraberliğimiz ve Kardeşliğimiz Aşura Tadında Olsun”
“Birliğimiz, Beraberliğimiz ve Kardeşliğimiz Aşura Tadında Olsun”
Bu içerik 1257 kez okundu.

YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN 165 CAMİİDE 100 BİN VATANDAŞA AŞURA İKRAMI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Şeker Camide Cuma Namazı çıkışı gerçekleşen aşure dağıtımında yaptığı konuşmada, “Bu ay kardeşliğin birlik ve beraberliğin yeniden canlanması, yeniden imarı için güzel bir fırsattır. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Üç hafta boyunca 165 Camide 100 bin vatandaşımıza aşura ikram edeceğiz” dedi.

Tüm inançlara saygı ve hürmet gösterme anlayışıyla hareket eden Yeşilyurt Belediyesi, bolluk, bereket, hoşgörü, paylaşım ve şükrün nişanesi olan aşure geleneğini sürdürmek adına ilçe genelindeki 165 farklı camide üç hafta boyunca cuma günleri 100 bin kap aşure ikramında bulunacak.

 “HASSAS VE DUYARLI HİZMETLERDEN DOLAYI BAŞKAN POLAT’A TEŞEKKÜRLER”

Belediye personelleri tarafından dağıtımı yapılan aşure ikramına büyük ilgi gösteren vatandaşlar, toplum içindeki dayanışma ve kardeşliği pekiştirecek bu denli hassas ve duyarlı hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a hayır dualarında bulunurken, “İçinde kardeşlik, dostluk ve paylaşım olan bu güzel ayı yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Toplumsal değerleri güçlendirecek çalışmalar yapan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştular. 

“3 HAFTA BOYUNCA 165 CAMİİDE 100 BİN VATANDAŞIMIZA AŞURE İKRAM EDECEĞİZ”

Şeker Camii önünde Cuma namazı çıkışı düzenlenen aşure ikramına Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, Şeker İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Nuri Murat, Şeker Fabrikası Müdürü Suat Altun ve cami cemaati katıldı.

Cuma namazını Şeker Camiinde kılan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, cami önünde kurulan stantlarda vatandaşlara aşure ikram etti.

Kardeşlik, birlik ve beraberlik adına ilçedeki 165 camide 100 bin kişiye üç hafta boyunca aşure ikramında bulunacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Polat, milletle bütünleşmeyi belediye olarak çok önemsediklerini vurguladığı konuşmasında, “Bugün ilk olarak 22 camimizde vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Önümüzdeki haftalarda hemşerilerimize, kardeşlerimize bu ikramlarımız devam edecek. İnşallah her günümüz aşura tadında olur. Bu ay kardeşliğin, birlik ve beraberliğin yeniden canlanması, yeniden imarı için güzel bir fırsattır. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz, hem bugünümüz hem de yarınlarımız aşure tadında olsun ” diye konuştu.

YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN 165 CAMİİDE 100 BİN VATANDAŞA AŞURA İKRAMI Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Şeker Camide Cuma Namazı çıkışı gerçekleşen aşure dağıtımında yaptığı konuşmada “Bu ay kardeşliğin birlik ve be
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi