Başlığım

Başkan Gürkan, “Türkiye’nin En Temiz İlçesi Battalgazi”

Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği Tekniği Eğitimi verildi. Eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, temizlik işlerinde çalışan personelden memnun olduğunu söyledi.

Başkan Gürkan, “Türkiye’nin En Temiz İlçesi Battalgazi”
Başkan Gürkan, “Türkiye’nin En Temiz İlçesi Battalgazi”
Bu içerik 1186 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Tekniği Eğitimi verildi. Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapılan İş Güvenliği ve Tekniği Eğiti’nin açılışına, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Başkan Yardımcıları Abdulvahap Şerefhanlı, Mustafa Sayın, Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan, Akmercan şirketi yöneticileri ve çalışanları katıldı. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesindeki temizliğin Türkiye standartlarının üzerinde olduğunu belirterek, “Ben Akmercan firmasından ve siz çalışanlardan ziyadesiyle memnunum. Hepinizden Allah razı olsun. Bizim sahada yüzümü ak eden sizlersiniz. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Bunlar bizzat içimden geçen düşünceler. Gerek şirket olarak, gerekse personelinden çok memnunum. Sizlerle ilk yaptığım toplantıda denizdeki martıların suya atılan ekmekleri nasıl kapıyorsa, sizlerde temizlik konusunda turuncu martılar olmalısınız demiştim. Malatya’nın turuncu martıları bizim Battalgazi Belediyemizde çalışan temizlik personelidir. Hepinizi tebrik ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Sizleri gece gündüz izliyorum, aynı zamanda toplumdan aldığımız geri dönüşlerde sizlerle ilgili hiçbir olumsuzluk almadım. Şimdi burada bir formasyon eğitimden geçeceksiniz. İş sağlığında önlem almak çok önemlidir. Sizin ayağınızın tökezlemesini bile istemiyorum. Amirleriniz de kibar ve naif insanlar. Biz her türlü bu arkadaşlarımızın arkasındayız. Türkiye’nin en temiz ilçesidir Battalgazi” dedi.

Rekor düzeyde hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Gürkan, “Battalgazi Belediyesi Türkiye’de açık ara önde, bunu söylerken çok net ifade etmek istiyorum, yıllar önce şehirleşmesini tamamlamış büyükşehirlerde dahildir, onlardan açık ara öndeyiz hamdolsun. Yüzyıllık belediyelerde ne varsa, kümülatif olarak bizde de o vardır. Bunu da 3 yıllık bir belediye olarak tamamladık. Belediyemiz bu konuda Türkiye’nin önünde, çoğu projelerinde de Türkiye’ye rol model olan bir belediyedir. Yeşil Kuşak ise bunlardan bir tanesidir. Kültür ve tarih envanteri bunlardan bir tanesidir. Mahalle yaşam müzesi bunlardan bir tanesidir. Belediye Hizmet binası da Türkiye’nin en güzel hizmet binası olacaktır. Bunun da altını çizerek söylüyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hakan     2018-01-09 sayın başkan birazda yaya kaldırımlarının işgali konusuna el atarsa yaya kaldırımı gerçek sahipleri olan yayaların hizmetine sunulmuş olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi