Başlığım

Yeni Hizmet Binası İçin Kurban Kesildi

Battalgazi Belediyesi, yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 40 bin metrekare kapalı alana sahip olan Battalgazi Belediyesi yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisiyle kurban kesildi.

Yeni Hizmet Binası İçin Kurban Kesildi
Yeni Hizmet Binası İçin Kurban Kesildi admins
Bu içerik 801 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binası önünde gerçekleştirilen kurban kesim esnasında açıklamada bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın Malatya’ya hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Yeni hizmet binamızın memleketimize, milletimize, Battalgazi Belediyemizde çalışanlarımıza, Battalgazili hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu binada burada çalışanlar vesilesiyle tüm Battalgazili ve Malatyalı hemşehrilerimize hayırlı hizmetler sunulmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Kestiğimiz Kurbanın Allah indinde kabul olmasını diliyorum. Allah nazardan esirgesin. Hakikaten Belediye olarak çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Türkiye’de örnek olacak, Türkiye’ye rol model olacak güzel hizmetlere ekibimizle birlikte imza atıyoruz. Bu güzel hizmetlerin devamını diliyorum. Bu hizmetleri yaparken tüm çalışanlarımızın kaza ve belalardan müsterih olmasını Cenab-ı Allah tarafından esirgenmesini niyaz ediyorum. Binamızın tekrar memleketimize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve hayırlı hizmetler yapılmasını niyaz ediyorum” dedi.

 

Kesilen kurbanlar ise ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı’na teslim edildi.

Battalgazi Belediyesi Selahattin Gürkan Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi