Başlığım

Battalgazi Belediyesi Standına Yoğun İlgi

Malatya Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul’da 1-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri kapsamında açılan Battalgazi Belediyesi standı yoğun ilgi görüyor.

Battalgazi Belediyesi Standına Yoğun İlgi
Battalgazi Belediyesi Standına Yoğun İlgi admins
Bu içerik 851 kez okundu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kadim bir medeniyete sahip olan Battalgazi ilçesinin tarihi ve kültürel değerlerine vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

 

Malatya Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul’da 1-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri kapsamında açılan Battalgazi Belediyesi standını, siyasilerin, bürokratların, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra İstanbul’da yaşayan Malatyalılar ve çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Battalgazi ilçesinin tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı Battalgazi Belediyesi standına gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Yeni Kapı ruhuna uygun bir açılış gerçekleştirdik. Her siyasi partinin milletvekilleri, Malatyalı milletvekillerimiz, her düşüncedeki sivil toplum örgütlerimizin, her düşüncedeki insanlarımız Malatya ortak paydasında birleşmiş ve Malatya’nın Tanıtım günlerine katılım göstermişlerdir. Bu Malatya Tanıtım Günleri’nde Battalgazi tanıtımları hakikaten bu günler içerisinde çok yoğun bir ilgi görmüştür. Bu anlamda bütün hemşerilerimi kutluyorum. Ayrıca sadece burada yaşayan Malatyalılar değil, Malatyalıların komşusu, Malatya’da görev yapmış ki başta Vasip Şahin bey olmak üzere ve Malatyalılara şu veya bu şekilde hısım akraba olmuş kişiler, bütün Belediye Başkanlarımız, sivil toplum örgütlerimizin başkanları, bürokrasideki temsil noktasında olan insanlarımız bu tanıtım günlerine yoğun ilgi gösterdiler. Özelliklede İstanbul’da oturan değerli hemşerilerimizin de büyük yoğun ilgi alakalarını gördük. Sabahtan bu zamana kadar bir ev sahipliği hüviyeti içerisinde gelen misafirlerin ağırlanıp uğurlanmasında hakikaten büyük bir misafir perverlik örneği gösterdiler. Bu inceliği gösteren bütün hemşerilerimi kutluyorum. Tebrik ediyorum. Ayrıca bu organizasyonu yapan MADEF başkanı ve değerli yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Bu tanıtımın da Malatya’ya hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Malatya Dernekler Federasyonu MADEF Malatya Tanıtım Günleri Battalgazi Battalgazi Belediyesi Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi