Başlığım

Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Malatya Fırat Gençlik Merkezi’nden İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret gerçekleştirildi.

Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi
Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi admins
Bu içerik 1211 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından finanse edilen Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında yapılan faaliyette sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirildi.

Çocukların müzik eşliğinde dans ederek eğlenceli anlar yaşadığı etkinlikte, çeşitli eğitsel oyunların oynanmasının yanı sıra bakanlığın faaliyetlerini yakından tanıyan gençler, kendi akranlarıyla da tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu.

Malatya'nın 13 ilçesinde uygulanacak projelerle, merkezden uzak bölgelerde yaşayan gençlerin sosyal, kültürel ve sportif gelişimlerine katkı sağlanması ve gençlik merkezlerini daha yakından tanımaları amaçlandı.

 

Etkinliğe, İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi ile İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi personeli, gönüllü gençler, engelli öğrenciler ve velileri katıldı.

İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü Malatya Mobil Gençlik Merkezi Pro
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi