Başlığım

Polat, “3,5 Yıl İçerisinde 94 Park Hizmete Girdi”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, her mahalleye dinlence ve yeşil alanlar kazandırarak özellikle çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının sayısını arttırmaya özen gösterdiklerini ifade ederken, 3,5 yıl içerisinde tasarımları ve mimari yapılarıyla dikkat çeken revize ve yeni park çalışmalarında toplamda 94 tanesinin hizmete sunulduğunu söyledi.

Polat, “3,5 Yıl İçerisinde 94 Park Hizmete Girdi”
Polat, “3,5 Yıl İçerisinde 94 Park Hizmete Girdi” admins
Bu içerik 1324 kez okundu.

ŞEHİT MUSTAFA YELİ PARKINDA BAYRAK MOTİFLİ ÇİÇEK BAHÇESİ YAPILACAK

Huzurevinin yan tarafındaki 8 bin 465 metrekare alan üzerine inşa edilecek Şehit Mustafa Yeli Park alanında başlatılan çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Polat, ilçedeki yeşil alanları ve kişi başına düşen yeşil miktarını artırmaya çalıştıklarının ifade etti.

“PARKIMIZ BÖLGEYE FARKLI BİR HAVA GETİRECEK”

 

Kent estetiğine değer katacak sosyal yaşam alanlarına bir yenisini daha ekleyeceklerini belirten Polat, “Terör operasyonunda hayatını kaybeden kahramanımız Şehit Mustafa Yeli’nin ismini verdiğimiz park projemiz yeşil alanları ve hizmet bölümleriyle bölgeye farklı bir hava getirecek. Parkımızın 6 bin 400 metrekaresini yeşil alan olarak ayıracağız, diğer alanlarda ise bayrak motifli çiçek bahçesi, süs havuzu, çocuk oyun grupları, fıtness aletleri, cep otoparklarımız ve yürüyüş alanları olacak. Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layıktır. İnsanlarımızın yeşil ortamlarda vakit geçirmeleri için gerekli çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Hacı Uğur Polat yeşilyurt park hilal park
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi