Başlığım

Hacı Uğur Polat, Gürkan'ı Ziyaret Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Polat yeni Hizmet Binasının Malatya ve Battalgazi’ye yaraşır çok güzel bir bina olduğunu söyledi

Hacı Uğur Polat, Gürkan'ı Ziyaret Etti
Hacı Uğur Polat, Gürkan'ı Ziyaret Etti admins
Bu içerik 2225 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi Yeni hizmet binasına taşındı. İlk Hayırlı olsun ziyaretini ise Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yaptı. Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Malatyamıza ve Battalgazimize yaraşır çok güzel bir bina yapıldığını belirtti. Polat: “Saygıdeğer başkanımız, aynı zamanda arkadaşımız, komşumuz Selahattin Gürkan başkanımızı belediye hizmet binasına kendisinin de oturmasıyla birlikte hayırlı olsun ziyareti için geldik. Gerçekten Malatya’ya yakışır, Battalgazi’ye yakışır çok güzel bir bina yapmışlar. Binamızı da birçok boyutuyla gezmiş olduk. Gerçekten çok fonksiyonel bir bina olmuş. Bir yandan Battalgazi Belediyemizin bütün birimleri burada toplanırken ama diğer taraftan da sosyal aktivitelerin de yapılacağı konferans salonları ile donatılmış. Gerçekten de çok güzel bir bina olmuş. Ben başta Başkanım olmak üzere tüm Battalgazi Belediye çalışanlarını burada çok hayırlı hizmetler yapacağına eminim. Allah hayırlı etsin, Rabbim mübarek eylesin İnşallah” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise yeni hizmet binasına taşındıktan sonra ilk ziyareti Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yaptığını kaydederek, kendisiyle sık sık istişarede bulunarak yol haritalarını belirlediklerini söyledi. Gürkan: “Hacı Uğur Polat Başkanımızı burada görmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Hacı Uğur Başkanımızla biz tüm çalışmalarımızda ortak istişareye dayanan birbirimizle bilgi alışverişi kapsamında işlerimizi ve yol haritamızı belirleme noktasında temel istişareye önem veriyoruz. Buna hassasiyet gösteriyoruz. Hacı Uğur Başkanımız bizim ilk ziyaretçimiz. Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet binasına gelmemiz hasebiyle ilk ziyaretçimiz de Hacı Uğur başkanımız. Kendisi bizlere göstermiş olduğu hassasiyet ve özeni de bu şekilde göstermiş oldu. Ben kendilerine bu vesile ile teşekkür ediyorum. Bu binamızın yapılmasında emeği geçen personelimiz olsun, devletimiz ve devletimizin imkanları olsun, Bakanlarımızın ve Milletvekillerimizin bu konudaki göstermiş olduğu destek ve bize göstermiş olduğu her türlü finansman noktasında ben kendilerine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu binamızda da Battalgazi’mize ve memleketimize güzel hizmetler yapmamız bizlere nasip olur. Tekrar Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat beyi burada görmekten ve ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi. İki başkan açıklamaların ardından Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet binasını gezdi.

Battalgazi Belediyesi Yeni hizmet binası Hacı Uğur Polat Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi