Başlığım

Muay Thai Avrupa Kupasına Katılan Sporcular Fındıklı'yı Ziyaret Etti

Antalya’da düzenlenen, Avrupa Uluslararası Antalya Açık Muay Thai Kupasında derece yapan sporcular il müdürü Sadi Fındıklı'yı Ziyaret etti

Muay Thai Avrupa Kupasına Katılan Sporcular Fındıklı'yı Ziyaret Etti
Muay Thai Avrupa Kupasına Katılan Sporcular Fındıklı'yı Ziyaret Etti admins
Bu içerik 2415 kez okundu.

Avrupa Muay Thai Federasyonu (EMF) ve Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından 30 Kasım – 03 Aralık 2017 tarihinde Antalya’da düzenlenen, Avrupa Uluslararası Antalya Açık Muay Thai Kupasında ilimiz sporcuları altı adet bronz madalya aldılar.

Avrupa Uluslararası Antalya Açık Muay Thai Kupasında elde ettikleri  bu başarı nedeniyle Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret eden sporcular, antrenörleri Ramazan YAVUZ ve Muay Thai Federasyonu MHK Doğu Anadolu Başkanı Vahap KÖSEMAN yaptıkları destekten dolayı İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’ya teşekkürlerini iletiler ve tablo hediye ettiler.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI ise ''Antalya Spor Salonunda düzenlenen Avrupa Uluslararası Antalya Açık Muay Thai Kupasında aralarında Türkiye, İran, Irak , Ukrayna, Polonya gibi 15 ülkeden 495 sporcunun yarıştığı şampiyonada  dereceye girmek için kıyasıya mücadele eden ve 6 adet bronz madalya alan sporcularımız Eda KESKİN, Fatmanur ÖZKAYA, Haydar Harun ALTUN, Ahmet GÜN, Fadime GÜL, Taha Hüseyin BARLIK’ı  ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi. İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI dereceye giren sporcularımıza çeşitli sportif malzemeler hediye etti. 

Eda KESKİN Fatmanur ÖZKAYA Haydar Harun ALTUN Ahmet GÜN Fadime GÜL Taha Hüseyin BARLIK Türkiye Muay Thai Federasyonu Sadi Fındıklı Avrupa Muay Thai Federasyonu Ramazan YAVUZ Vahap KÖSEMAN
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi