Başlığım

Yazıhan ve Arapgir’de DAP Hibeleri Anlatıldı

31 Ocak itibarıyla müracaatların sona ereceği DAP Hayvancılık Yatırımları Hibe Desteklemesi hakkında Yazıhan ve Arapgir İlçelerinde yetiştiricilerle bilgilendirme toplantıları düzenlendi.

Yazıhan ve Arapgir’de DAP Hibeleri Anlatıldı
Yazıhan ve Arapgir’de DAP Hibeleri Anlatıldı admins
Bu içerik 2223 kez okundu.

Bilgilendirme toplantılarına Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Zeki SADAK, Şube Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Dr. Selami AYGEN, Malatya İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan AKIN ile Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Proje Lideri Doç. Dr. Zeki ERİŞİR ve yetiştiriciler katıldılar.

İlk olarak Yazıhan İlçesindeki yetiştiricilerle biraya gelen heyet Yazıhan Belediyesi toplantı salonunda yetiştiricilere Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Projesi ve DAP Yatırımları Hibe Desteklemeleri hakkında bilgilendirme yaptılar. Özellikle küçükbaş ağıl yapımında verilecek olan % 50 hibe desteklemesi ile ilgili ayrıntılar yetiştiriciler ile paylaşıldı.

Öğleden sonra ise Arapgir İlçesine gidilerek Arapgir Belediyesi toplantı salonunda yetiştiricilere Halk Elinde Küçükbaş Hayvan Islahı Projesi ve DAP Yatırımları Hibe Desteklemeleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Ağıl yapımı yatırımlarında uygulanacak olan % 50 hibe desteklemesi için son müracaat tarihinin 31 Ocak olduğu yetiştiricilere hatırlatıldı ve müracaat edeceklerin İl Müdürlüğümüz Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğüne müracaat etmeleri istendi. 

Zeki SADAK Yazıhan Belediyesi DAP Hayvancılık Yatırımları Hibe Desteklemesi İhsan AKIN Malatya İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Veteriner Hekim Dr. Selami AYGEN Doç. Dr. Zeki ERİŞİR Halk Elinde Küçükbaş Hayv
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi