Başlığım

Malatya Muaythai'de Tarih Yazdı

Türkiye Okullar Arası Gençler A- B Kızlar - Erkekler Muaythai Şampiyonası 01 Mayıs 2019 tarihinde Samsun Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonun yapıldı.

Malatya Muaythai'de Tarih Yazdı
Malatya Muaythai'de Tarih Yazdı admins
Bu içerik 1151 kez okundu.

Malatya kafile başkanı aynı zamandan Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz şunları söyledi; "Türkiye Okullar Arası Gençler A- B kızlar/ Erkekler Muaythai şampiyonasına toplam 600 sporcu katılım sağladı. Aralarında Dünya ve Avrupa dereceli sporcularında katıldığı şampiyona Çok çekişmeli geçti. Şampiyonaya Malatyadan toplam 35 sporcu katıldı. 2 Birincilik 3 İkincilik 4 Üçüncülük toplam  9 sporcumuz derece yaptı. Malatya Gençlik ve Spor il müdürümüze ve Malatya okul sporları müdürümüze bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz.  Antrenör Arkadaşlara, başarılı olan sporcularımıza ve katılım sağlayan tüm sporcuları  tebrik ediyorum dedi."

Antrenör kerem Akbaş ise şunları söyledi; Malatya kafilesinde bulunan 2 sporcu Akçadağ ilçesinde şampiyonaya katılım sağladı. Zor şartlarda çalışarak bu şampiyona geldik. Bizlere destek veren ve her zaman yanımızda olan Akçadağ belediyesine teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri her konuda bilgilendiren ve yanımızda olan Kafile başkanımız Ramazan Yavuz  hocamızda da çok teşekkür ediyorum. 54 kiloda yarışan kızım Hatice Akbaş kilosunda Avrupa ve Dünya dereceli sporcuları yenerek birinci olması beni ayrıca mutlu etti. Derece yapan ve katılım sağlayan tüm sporcuları tebrik ediyorum." dedi

Malatya Gençlik Federasyonu Ramazan Yavuz Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonu Malatya Muaythai Muaythai Şampiyonası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi