Başlığım

Gürkan’dan Yazıhan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde daire başkanları ve şube müdürleriyle birlikte Yazıhan İlçesine çalışma ziyaretinde bulundu. Yapılan çalışmaları yerinde denetlemek amacıyla İlçeye giden Başkan Gürkan, büyük ilgiyle karşılandı.

Gürkan’dan Yazıhan’a Ziyaret
Gürkan’dan Yazıhan’a Ziyaret Admin02
Bu içerik 308 kez okundu.

Yazıhan’da ilk olarak AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Başkan Gürkan, “İlçe gezilerimizin temel amacı problemleri ve yapılan çalışmaları yerinde görüp incelemektir” dedi. AK Parti İlçe Başkanı Veysel Ateş, Başkan Gürkan’ın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın Cumhur İttifakı ile AK Belediyeciliğe yakışır şekilde dimdik duruşundan dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin beyanı vardı; susuz köy yolsuz mahalle kalmayacak. Bu doğrultuda yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kendisine eşlik eden Büyükşehir Bürokratları ile birlikte daha sonra Yazıhan Belediyesi’ne geçti. Burada bir konuşma yapan Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Başkan Gürkan’ın ilçenin problemleriyle yakından ilgilendiğini kaydetti. Öztürk, “Sağolsun, Büyükşehir Başkanımıza; meclis toplantılarında, grup toplantılarında ve ikili görüşmelerimizde ilçemizle ilgili problemleri kendilerine iletiyoruz. Gerek yol çalışmaları gerekse MASKİ’nin çalışmalarında ve diğer konularda müşterek çalışmalarımız var. Büyükşehir Belediye Başkanımız her yönüyle Yazıhan ilçemize destek oluyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm ilçelerde çalışıyoruz

Yazıhan’ın önemli bir ilçe olduğunu belirten Başkan Gürkan, şöyle konuştu:

“Tarım ve hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı bir ilçemizdir Yazıhan. Özellikle Recai Kutan Barajının yapılmasıyla sulama imkanının artması Yazıhan ekonomisine önemli bir katma değer sağlamıştır. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazıhan’da da ilçe merkezimiz ve bütün mahallelerinde yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah burada belediye başkanımızla ilçe başkanımızla belediye meclis üyelerimizle el ele vererek Malatya’mızı mazisine layık istikbaline hazırlama noktasında emin adımlarla ileriye doğru gideceğiz.”

Başkan Gürkan, daha sonra Yazıhan Belediyesi Toplantı Salonu’nda muhtarla toplantı yaptı. Muhtarların taleplerini dinleyen Başkan Gürkan, gerekli talimatları verdi ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Yazıhan Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi