Başlığım

Gürkan, Söğüt Ve Kurşunlu’yu Ziyaret Etti

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Hekimhan’a giden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Söğüt ile Kurşunlu Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

 Gürkan, Söğüt Ve Kurşunlu’yu Ziyaret Etti
 Gürkan, Söğüt Ve Kurşunlu’yu Ziyaret Etti Admin02
Bu içerik 358 kez okundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Söğüt Mahallesi girişinde kurban kesimiyle karşılandı. Daha sonra Söğüt Mahallesi Çok Amaçlı Sosyal Tesisine geçen Başkan Gürkan, burada vatandaşlarla sohbet etti. Kendisine halı hediye edilen Başkan Gürkan, teşekkür etti.

Söğüt Mahalle Muhtarı İsmail Yaşar, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretleriyle onure olduklarını belirterek, kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ettiklerini kaydetti.

Başkan Gürkan, Hekimhan’a yaptıkları çalışma ziyareti kapsamında geldikleri Söğüt Mahallesinde çok sıcak bir karşılama yapıldığını vurgulayarak, memnuniyetlerini dile getirdi. Söğüt Mahallesinde grup yolu, su ve kanalizasyon çalışmaları gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Gürkan, “İnşaallah memleketimizi modern çağın gereğine uygun bir şekilde; altyapısıyla, suyuyla, kanalizasyonuyla, yoluyla, çevre düzenlemeleriyle güzel bir şehir oluşturmak istiyoruz” dedi.

Başkan Gürkan, inceleme gezisi sırasında, Deli Hasan Yurdu Mahallesinde seçimden dolayı birbirine dargın olan eski ve yeni muhtarı barıştırdı. Burada Başkan Gürkan, Deli Hasan Yurdu’nun Darende’ye açılan yolunun yapılması sözünü de verdi.

Kurşunlu Kültür Merkezi açıldı

Daha sonra Başkan Gürkan ve beraberindekiler, Kurşunlu Mahallesine geçtiler. Başkan Gürkan, Kurşunlu’da Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kurşunlu Kültür Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Kurşunlu’da da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Gürkan, vatandaşların sıkıntılarını dinleyip sohbet etti ve gerekli talimatları verdi.

Başkan Gürkan, ayrıca yaşlı ve engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Selahattin Gürkan Söğüt Mahallesi Kurşunlu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi