Başlığım

MAGEF Başkanı Ramazan Yavuz’un 15 Temmuz Mesajı

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz, ‘’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

MAGEF Başkanı Ramazan Yavuz’un 15 Temmuz Mesajı
MAGEF Başkanı Ramazan Yavuz’un 15 Temmuz Mesajı Admin02
Bu içerik 744 kez okundu.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz mesajında şunları belirtti; ‘’Söz konusu vatan olunca gerisinin teferruat olduğunu 15 Temmuz gecesi bir kez daha tüm dünyaya gösteren aziz milletimiz, o gece yazdığı destanla kirli hesapları bozdu. Milli iradeyi hiçe sayan FETÖ’cü terör örgütü mensubu hainler, büyük Türk milletin Cesaretini, Vatanseverliğini, Bayrak ve Ezan sevdasını hesaba katmamış ve hak ettikleri cevabı almışlardır. Bu yüce millet bir kez daha hep birlikte ortaya koyduğu birlik ve beraberli Ruhuyla hainlere karşı bir direniş ve diriliş destanı yazmıştır.

15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyetine kast eden alçakların hain planına karşı koyarak Milleti, Vatanı, Bayrağı uğruna canını veren şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, Kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum. Yapılan bu ihaneti asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.’’ 

15 Temmuzda Demokrasi için meydanlara dökülen milyonlarca insanımızın her birine minnettarız. Bu düşüncelerle, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü yürekten kutluyorum.

Ramazan Yavuz Malatya Gençlik Federasyonu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi