Başlığım

Büyükşehir Çemlik Caddesini Asfaltlıyor

Büyükşehir Belediyesi Topsöğüt Mahalle sınırlarında bulunan Çemlik Caddesinde asfaltlama çalışmaları yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Büyükşehir Çemlik Caddesini Asfaltlıyor
Büyükşehir Çemlik Caddesini Asfaltlıyor adminö
Bu içerik 306 kez okundu.

Geziye bazı Büyükşehir Belediyesi yöneticileriyle, Topsöğüt Mahalle Muhtarı Mehmet Emin İçli’de katıldılar.

Toplam uzunluğu 3 kilometre olan Çemlik Caddesinin çok yakın zamanda güzel bir görünüme kavuşacağını belirten Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Mert, “Çemlik Caddesi bulunduğumuz bölgenin en önemli caddesi, 2-3 gün içerisinde buranın asfalt sorununu çözüp, güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

Topsöğüt Mahalle Muhtarı Mehmet Emin İçli’de yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti. İçli, “Başkanımız geldiğinden beri ifade ettiği önemsediği bir konu var. 2 sene içerisinde asfaltsız hiçbir yol kalmayacak. Bu sözünü yerine getiriyor. Çemlik Caddesinin eski halini bilmeyen yoktur. Toz, toprak, çamur içerisindeydi. Şuan güzel bir görünüme kavuşuyor. Başka yollarımızda var. Başkanımız imkanlar dahilinde bütün problemlerin çözüleceğini söyledi” dedi.

Malatya’nın dört bir yanının şantiye ’ye dönüştüğünü belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Çemlik Caddemiz 3 kilometre uzunluğunda toz, topraktan geçilmiyordu. 21. Yüzyılda altyapısız ve asfaltsız bir durum olamaz. Biz 2 yıl içinde kanalizasyonsuz, susuz ve asfaltsız hiçbir yer kalmayacak hedefine emin adımlarla ilerliyoruz. Mesai arkadaşlarımız 40 derece sıcaklıkta gece gündüz demeden çalışarak milletimize hizmet üretiyorlar. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Çemlik Topsöğüt Asfalt Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi