Başlığım

Başkan Ramazan Yavuz Yunanistan’a ve Yandaşlarına Sert Tepki Gösterdi

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ şunları söyledi. ’’Türkiye ve Yunanistan Gerginliğe geçmeden önce ülkemize karşı oynanmış birkaç planı tekrarlamak istiyorum.

Başkan Ramazan Yavuz Yunanistan’a ve Yandaşlarına Sert Tepki Gösterdi
Başkan Ramazan Yavuz Yunanistan’a ve Yandaşlarına Sert Tepki Gösterdi adminö
Bu içerik 30128 kez okundu.

Ülkemize yönelik asırlardır devam eden farklı çatışmalar ve hain planlar günümüzde de devam etmektedir. Hem dış güçler hemde onlara kapılan iç güçler ülkemize yönelik sayısız hainlikler ve saldırılar gerçekleştirmişlerdir. Ama hiçbir zaman amaçlarına ulaşamamışlardır. Çünkü devletimiz ve milletimiz tek ruh, tek güç, tek yumruk ile hem sahada hem masada gereken cevabı misliyle vermiştir.

Daha geçen yıllar darbeciler tarafında ülkemize hain girişiminde bulunuldu. 15 Temmuz alçak girişimde bulunan hainler Devletimiz ve Milletlimizin güçlü iradesiyle püskürtülmüş ve gereken cevabı en ağır şekilde vermiştir. Hiçbir ülke ve hiçbir güç kendisini ülkemiz üzerinde sınamasın. Özellikle son zamanlarda Yunanistan tarafında başlatılan gerginlik aynı oyunlar ve aynı hain planlar olduğunu biliyoruz.

Hep Müslüman ülkelerine saldıran ülkeleri dünya yakından takip etmektedir. Bunlardan bazıları: Irak, Filistin, Suriye, Lübnan, mısır, Pakistan, Afganistan…

Daha geçen haftalarda aynı şekilde Azerbaycan’a karşı dış güçlerin piyonu olan Ermenistan tarafında yapılan taciz ateşleri ve tehditleri yutulur gibi değildir.

Bu şeytanlaşmış bir kutup ülkeler dünyaya yön vermeye çalışıyor.  

Evet, asıl konuya geçersek: Türkiye kendi mavi vatanında hareket etmesine müsaade edilmiyor. Özellikle Yunanistan ve yandaşları karşı çıkmaya başladı. Ey şeytanlaşmış kutup aklınızı başınıza alın. Ne yaparsanız yapın biz Türkiye olarak kendi sahamızda ve mavi vatanımızda istediğimiz şekilde gezeriz de, halayda çekeriz, aramada yaparız. Biz başka ülkelerde müsaade istemeyiz. Çünkü biz Türkiye’yiz.

Ne kadar da Türkiye ve Yunanistan bir kez daha ciddi bir gerginlikle karşı karşıya olsada, tansiyonlar yükselse de, karşılıklı sert açıklamalar olsada, bizi yolumuzda kimse alı koyamaz. Anlaşmazlık konusu hayli fazla olsada, Kıbrıs, Ege, Akdeniz, yetki alanları, kıta sahanlığı, kara suları ve birçok alanları kapsasa da Mavi vatanımızda hiçbir güç bizi ayıramaz.

Tüm dünya şunu bilsin ki Türkiye, Doğu Akdeniz'de ve bölgemizin her yerinde sondaj faaliyetlerini geçekleştirecek. Bu adım Yunanistan'ı ve yandaşlarını alarma geçirse de amacımızdan vazgeçmeyiz dedi.’’

Ve sözlerini şöyle bitirdi: Bir kaç tane şeytanlaşmış bir kutup ülkeler dünyaya yön vermeye çalışıyor. 

Sinsi Planlarınız Ülkemizde tutmaz, haydi başka kapıya!!!

Başkan Ramazan Yavuz Yunanistan tepki Malatya Gençlik Federasyonu Türkiye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi