Başlığım

Başkan Gürkan’dan Büyükşehir Spor Atılımı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetimi ile biraraya geldi. Başkan Gürkan, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Başkan Gürkan’dan Büyükşehir Spor Atılımı
Başkan Gürkan’dan Büyükşehir Spor Atılımı adminö
Bu içerik 302 kez okundu.

Gündüzbey’de özel bir lokantada düzenlenen kahvaltılı programa Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın yanısıra AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Bingöl eski Milletvekili Yusuf Coşkun, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ile çok sayıda davetli katıldı. Programda Başkan Gürkan’a Belediyespor’un faaliyetleri detaylı olarak anlatıldı. Kulüp Başkanı Mahmut Cücemen, “Büyükşehir Belediyespor, hepimizin, Malatya’mızın ortak paydası. 15 branşta çok sayıda başarılı sonuçlar aldık. Yeni sezonda daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Her branşa ağırlık verilecek

Her durumda sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Belediyespor yönetiminin sporun her alanına ve dalına ağırlık vermelerini istedi. Başkan Gürkan, “Belediyesporumuz başarılı bir sezon geçirdi. Voleybol takımımız birinci lige çıktı. Diğer alanlarda Türkiye birincilikleri var. 15 dalda belediye sporumuzun gayretleri var. Yönetimdeki arkadaşlarımız gayet yoğun çalışma içerisindeler. Çalışmalarından dolayı yönetim kurulunu tebrik ediyorum, kutluyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını temenni ediyorum. Yeni sezonda yeni şampiyonluklar beklediğimizi de ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Gençlere verdiği destekten dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Malatya Büyükşehir Belediyespor gençlerimizin kendini ifade edebildiği, spor yapabildiği, yarışmacı sporlarda Malatya’yı hakkıyla temsil etme noktasında kendine yer bulduğu bir platform. Spora, özellikle amatör spora verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çünkü, bizler gençlere önem veriyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan kurtulması noktasında devletimizin verdiği mücadelenin yanı sıra Büyükşehir belediyemiz de çok çeşitli katkılar sunuyor. Bunlardan biri de spor branşlarına vermiş olduğu katkıdır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Bingöl eski Milletvekili Yusuf Coşkun ise Malatyanın gençliğine vermiş olduğu önemden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı tebrik ettiklerini belirtti.

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, konuşmasında “Büyükşehir Belediyespor Kulübümüz, Başkanımız ve yönetiminin önderliğinde başarılara imza atıyor. İnşallah yeni sezonda da yeni başarılara imza atacağına inanıyoruz” dedi.

Spor Atılımı Selahattin Gürkan Malatya Büyükşehir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi