Başlığım

MAGEF Başkanı Ramazan YAVUZ ‘dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

MAGEF Başkanı Ramazan YAVUZ ‘dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
MAGEF Başkanı Ramazan YAVUZ ‘dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı adminö
Bu içerik 867 kez okundu.

Başkan YAVUZ mesajında şunları söyledi; “Ey Gençler; Tarihimizi iyi öğrenin, geçmişini bilmeyen bir nesil geleceğine yön veremez. Bizler geçmişte tarih yazan, çağ atlatan, destanlar yazan ecdadın torunlarıyız. Bize de atalarımız gibi hedefimiz ‘’Kızıl Elma’’ olmalıdır.

30 Ağustos Zaferi ebediyen unutulmayacak şanlı bir destandır. Milletimiz Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile zorluklara ve yokluklara rağmen tüm dünyaya örnek olacak bir mücadele vermiştir. Kahraman ecdadımızın vatan toprakları uğruna gözünü kırpmadan şehadete yürüdüğü bağımsızlık mücadelesi aynı zamanda işgal atında zulme uğrayan mazlum ve mağdur milletler içinde kurtuluş yolunda bir ilham kaynağı olmuştur. Anadolu’da 1071’de Malazgirt Zaferi ile başlattığı kutlu yürüyüşünü, 1922’de Dumlupınar’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Büyük Taarruzla sürdüren şanlı ecdadımızın bizlere canları ve kanları pahasına emanet ettiği cennet vatanımızı korumak, yaşatmak ve muasır medeniyetler seviyesine taşımak hepimizin ortak görevidir.

Geçen Haftalarda Türkiye, tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz'de gerçekleştirdi. Artık hem sahada hem masada Dünyada söz sahibi olan bir Türkiye var.

Gün birlik günü, gün dayanışma günü, gün kardeşlik günü, hep beraber büyük ve güçlü Türkiye için gece gündüz durmadan çalıma günüdür. Tüm Vatandaşlarımızdan Ülkemiz, Vatanımız, Bayrağımız ve geleceğimiz için her anlamda zor günler geçirdiğimizden dolayı dua etmelerini istorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını ve kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor,  tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum" dedi.

 

 

MAGEF Ramazan YAVUZ Zafer Bayramı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi